درباره ما

دوربین مارکت نامی قدرتمند و تاثیرگذار در فروش آنلاین دوربین‌های مداربسته و سیستم‌های حفاظتی و نظارتی زیر نظر شرکت فنی مهندسی علم و صنعت با مدیریت “حمیدرضا صدیقی” می‌باشد.

استفاده از باکیفیت‌ترین قطعات و همچنین توجه به نیاز بازار از اصول مهم در فروش محصولات AHD و IP تحت برند خوشنام نایک‌ویژن “ NIKVISION ” از سوی این فروشگاه آنلاین می‌باشد. استفاده از تکنولوژی‌های روز و حرکت موثر در این راستا و نیز تقاضای بازار خرید دوربین‌هایی باکیفیت جهانی؛ دوربین مارکت را بر آن داشت تا با فروش محصولات HDCVI و IP هوبانتی “ HUBANTI ” تحت لیسانس کره و داهوا “ DAHUA ” با گارانتی شرکت فراگستر و تجهیزات شبکه “ NKTECH ” با مناسب‌ترین قیمت عرضه خدمت رسانی خویش را کامل‌تر نماید.

همچنین این شرکت افتخار این را دارد تا به عنوان یکی از فعال‌ترین نمایندگان شرکت گرانقدر هایک‌ویژن “HIKVISION” در فروش محصولات این شرکت با گارانتی معتبر پارس ارتباط افزار باشد.

امیدمان این است که بتوانیم با حمایت و همراهی تمامی همکاران و همراهان خویش این روند رو به جلو را حفظ و تقویت کرده ، تا ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات ممکن را در جهت اعتلای کشور عزیزمان به تمامی هم‌وطنان‌مان شاهد باشیم.

مدیریت فروشگاه و صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی : حمیدرضا صدیقی

فروشگاه اینترنتی دوربین مارکت سالیان سال همواره به عنوان بزرگترین عرضه کننده محصولات DAHUA مرتبط با سیستم های حفاظتی و امنیت ، در صنعت دوربین مداربسته کشور مطرح بوده است.
مارک های معتبر جهانی نیز دیگر محصولات عرضه شونده توسط این فروشگاه را تشکیل می دهند.
برجسته ترین خصوصیت فروشگاه اینترنتی دوربین مارکت خدمات پس از فروش به صورت مدرن و حرفه ای و تلاش مستمر برای بهبود عملکرد و گسترش خدمت رسانی در سراسر کشور می باشد.
عملکرد مطلوب و انعطاف پذیر متین طی سالهای گذشته، این فروشگاه را به عنوان یکی از پیشروان بازار دوربین مدار بسته در کشور مطرح کرده و نحوه فعالیت آن به صورتی بوده سیاست راهبردی فروشگاه اینترنتی دوربین مارکت تهیه قطعه و کالا از معتبر ترین تولید کنندگان جهانی می باشد.

مدیر سایت حمید رضا صدیقی (صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی)