حمیدرضا صدیقی ” از مدیران نام‌آور در صنعت سیستم‌های امنیتی و حفاظتی است. که در حال حاضر فروشگاه دوربین مارکت زیر نظر ایشان فعالیت دارد .

گواهینامه‌های جناب ” حمیدرضا صدیقی ” را از شرکت‌های معتبر تولید‌کننده دوربین مداربسته و سیستم‌های امنیتی در زیر ببینید .

 

حمیدرضا صدیقی ” ” Hamidreza Sedighi “ را با تحصیلات عالی‌رتبه و تخصصی ایشان بیشتر بشناسید.
کارشناسی برق و الکترونیک
کارشناسی ارشد مخابرات
کارشناسی ارشد MBA
دانش آموخته تخصصی Avionics Aircraft و AutoPilot
و سابقه بیش از 26 سال فعالیت در زمینه برق و الکترونیک ، مخابرات و سیستم های Digital Microwave Communication system ، Takan ، Bebkan ، Grand Radio Online ، autopilot ، Auto Take off ، Instrumentation ، Security systems ، MW800 ، Troposcatter ، line

شرکت در سمینارهای فروش و بازاریابی بین المللی با حضور مدیران ارشد فروش

Brian Tracy (برایان تریسی)
Andy Preston
Malcolm Mcdonald
Steve Van Aperen
Andrew Griffiths
John kalogerakis
Randy Gage
دکتر احمد روستا
اخذ گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی از کشورهای چین و روسیه در حوزه امنیت که در همین مطلب میبینید.

 

 

حمیدرضا صدیقی

حمیدرضا صدیقی

حمیدرضا صدیقی - Hamidreza Sedighi

 

حمیدرضا صدیقی - Hamidreza Sedighi

 

 

حضور در نمایشگاه
نمایشگاه تخصصی حفاظت الکترونیک 1395 (2016 IRANSSE )
نمایشگاه بین‌امللی لوازم و تجهیزات پلیسی ، امنیتی و ایمنی (ایپاس 1396) (IPAS 2017)

بیوگرافی شرکت
شرکت فنی و مهندسی علم‌و‌صنعت با مدیریت جناب ” حمیدرضا صدیقی ” بیش از 20 سال سابقه فعالیت در حوزه دوربین مداربسته و سیستم‌های حفاظتی، همچنین دارای نمایندگی های رسمی در تهران و شهرستان می‌باشد.
شرکت فنی و مهندسی علم و صنعت یک شرکت متخصص در زمینه واردات و پخش عمده دور بین های مداربسته و فناوری اطلاعات و سیستم‌های حفاظتی و امنیت فیزیکی می‌باشد که با هدف ارائه خدمات تخصصی تأسیس شده است . تأکید ما ارائه خدمات با کیفیت بالا است و تیم فنی این شرکت صاحب توانمندی‌های فراوانی می‌باشد.

محصولات
استفاده از باکیفیت‌ترین قطعات و همچنین توجه به نیاز بازار از اصول مهم در فروش محصولات AHD و IP تحت برند خوشنام نایک‌ویژن “ NIKVISION ” از سوی این شرکت می‌باشد. استفاده از تکنولوژی‌های روز و حرکت موثر در این راستا و نیز تقاضای بازار خرید دوربین‌هایی باکیفیت جهانی؛ علم‌و‌صنعت را بر آن داشت تا با فروش محصولات HDCVI و IP هوبانتی “ HUBANTI ” تحت لیسانس کره و داهوا “ DAHUA ” با گارانتی شرکت فراگستر و تجهیزات شبکه “ NKTECH ” با مناسب‌ترین قیمت خدمت‌رسانی خویش را کامل‌تر نماید.
همچنین این شرکت افتخار این را دارد تا به عنوان یکی از فعال‌ترین نمایندگان شرکت گرانقدر هایک‌ویژن “HIKVISION” در فروش محصولات این شرکت با گارانتی معتبر پارس ارتباط افزار باشد.
در آینده‌ای نزدیک برند نخست صنعت دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی؛ “Honeywell” را عرضه خواهد کرد.

نمایشگاه ایپاس 2017
شرکت علم‌و‌صنعت با مدیریت جناب ” حمیدرضا صدیقی ” حضور قدرتمندی در نمایشگاه بین‌امللی لوازم و تجهیزات پلیسی ، امنیتی و ایمنی (ایپاس) 2017 خواهد داشت.

سخن جناب ” حمیدرضا صدیقی ” در مورد نمایشگاه ایپاس
صنعت سیستم های حفاظتی و دوربین مداربسته از آنجایی که ذات دانش بنیان دارد و همراه با گذر زمان در حال پیشرفت و تکنولوژی می باشد و وجود اینگونه نمایشگاه ها این بستر را فراهم می آورد تا عرضه کنندگان و همینطور مصرف کننده در جریان سیر حرکتی این تکنولوژی قرار بگیرند و در اتخاذ تصمیمات آنگونه که می بایست عمل کنند.
کمک به مصرف کننده برای افزایش فضای نمونه‌ای خرید و همینطور به تولید‌کننده برای شناسایی نیاز مصرف‌کننده از بزرگترین مزایای نمایشگاه های این‌چنینی می‌باشد که در سال‌های گذشته فراهم گشته است .
ناگفته نماند با توجه به این سطح از رقابت و تاثیر گذاری این نمایشگاه در کشور سازو کار و بستر مناسب تر برای متقاضیان و صاحبان صنعت فراهم شود تا برای حضور آنها اطلاع رسانی مناسب صورت پذیرد.